Пожежа у Олешнику

Дата: 18.01.2022 15:20

Вчора у с. Олешник горіла добудова до житлового будинку. Пожежу ліквідували виноградівські рятувальники та підвиноградівські вогнеборці/

17 січня о 18:44 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на вул. Спортивній, що у с. Олешник Виноградівської територіальної громади. Горіла добудова до житлового будинку місцевого 52-річного жителя, котрий і виявив загорання, про що одразу сповістив рятувальників.

На місце події було направлено бійців 18-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів, а на допомогу їм підоспіли вогнеборці місцевої пожежної команди с. Підвиноградів. Спільними зусиллями вони о 19:20 пожежу локалізували, а о 21:50 ліквідували повністю та не дали поширитися вогню на житловий будинок.

Травмованих та жертв немає. Завдана матеріальна шкода та причина пожежі встановлюються, адже вогнем знищено покрівлю та перекриття добудови площею 80 кв.м, твердопаливний котел, а також речі домашнього вжитку.

Берегівське районне управління

ГУ ДСНС України у Закарпатській області