Про стан та посилення вакцинальної кампанії в районі

Дата: 19.01.2022 10:04

В.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій та головна лікарка Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш провели зустріч із сімейними лікарями Берегівщини. Йшлося про стан та посилення вакцинальної кампанії в районі.

«У зв’язку з Covid-19, за два роки, на плечі лікарів первинної ланки лягло дуже багато випробувань та відповідальності. Дякую вам за вашу працю та врятоване здоров`я.» - зазначив на початку зустрічі в.о голови райдержадміністрації.

Всього, в Берегівському районі першою дозою вакциновано 40815 осіб, другою - 30356, бустерною – 89.

«Зараз в області йде зростання захворювання на Covid-19. Ви вже переконалися на досвіді, що вакциновані хворіють менше і переносять хворобу легше. Це треба донести до населення. Адже вакцинація рятує життя та здоров`я. Тож ви, лікарі, маєте включитися у інформаційну кампанію з підтримки імунізації. Люди довіряють вам!» - наголосив під час зустрічі з медиками Віталій Матій.

Вакцина доступна, Центри та пункти вакцинації працюють за зручним графіком. Приходьте і зробіть бустерну дозу або ж, якщо ви не вакциновані - то саме час підтримати імунізацію. Від стану вакцинації та рівня захворюваності залежить робота місцевих підприємців, закладів освіти.