Брифінг щодо укомплектування батальйону територіальної оборони

Дата: 20.01.2022 08:18

Керівник Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) Сергій Зейкан і командир військової частини територіальної оборони Сергій Лебідь провели брифінг щодо укомплектування батальйону територіальної оборони ЗСУ в районі.

Участь у брифінгу взяв в.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.

За словами військових, у батальйон тероборони зараз проводять набір, отож запрошуються мешканці району. Батальйон буде розміщено в м. Берегове.

Вакантні посади:

заступник командира батальйону;

заступник начальника штабу;

командир роти;

начальник служби (тилу,речової, продовольчої)

зв’язківці;

діловод;

технік;

економіст;

водій.

Вікова категорія: офіцери до 55 років, сержанти, солдати до 60 років. Бажано  проходження служби в Збройних Силах. Заробітна плата від 11000 грн. Соціальний пакет військовослужбовця.

За детальною інформацією звертайтесь  у  БЕРЕГІВСЬКИЙ РТЦК та СП, за адресою:  площа Героїв 8, м. Берегове.

«Якщо ви амбітні, вольові та цілеспрямовані – служба у батальйоні територіальної оборони саме для вас! Запршуємо на військову службу за контрактом до лав Берегівського окремого батальйону територіальної оборони», - звернувся до мешканців району керівник  Берегівського РТЦК та СП Сергій Зейкан.

«Для військової кар’єри або отримання досвіду служби у війську краще обирати саме батальйон територіальної оборони, який розміщується в місті Берегове. Стати на захист Батьківщини, свого дому і рідних – важливий обов’язок»,- зауважив Віталій Матій.