Вогнеборці ДСНС смт Вилок та місцевої пожежної команди с. Пийтерфолво врятували від знищення вогнем житловий будинок

Дата: 20.01.2022 11:55

Про загоряння, що виникло на горищі надвірної споруди 66-річного мешканця с. Пийтерфолво, о 10:45 18 січня сповістили рятувальників мешканці села. Подія трапилася на вул. Ракоці.

Першими до місця виклику прибули місцеві пожежники, які одразу ж приступили до гасіння. Згодом до них приєднались бійці державного пожежно-рятувального поста смт Вилок. Спільними зусиллями об 11:05 пожежу було локалізовано, а об 11:20 ліквідовано повністю. Оперативність пожежників не дала вогню розповсюдитися на житловий будинок.

Травмованих та жертв немає. Завдана матеріальна шкода та причина пожежі встановлюються. Вогонь встиг знищити 12 кв.м. перекриття та покрівлі надвірної споруди.

Берегівське районне управління

ГУ ДСНС України у Закарпатській області