Віталій Матій: Маємо забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів

Дата: 21.01.2022 14:32

21 січня в.о. голови, перший заступник голови Берегівської райдержадміністрації Віталій Матій, спільно з представниками Берегівського районного управління Держпродспоживслужби та Берегівського відділу поліції, провів нараду щодо посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території району.

«У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації на території району, маємо забезпечити жорсткий контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів.

Дотримання карантинних норм та імунізація сприяє зменшенню рівня захворюваності на COVID-19 та стабільній роботі всіх галузей економіки та соціальної сфери. Будьмо свідомі щодо свого здоров’я», - наголосив Віталій Матій.

Робоча група розпочала перевірку дотримання протиепідемічних норм та заходів в районі.