Семінар для підприємців району "Новації бюджетного та податкового законодавства 2022"

Дата: 24.01.2022 15:41

В п’ятницю, 21 січня, в Берегівській РДА відбувся семінар для підприємців району на тему «Новації бюджетного та податкового законодавства 2022».

«Навчання присвячено актуальним і вкрай важливим темам щодо змін в оподаткуванні та застосування реєстру розрахункових операцій. Важливо, щоб ви отримали конструктивну допомогу в питанні переходу на нові норми у сфері фінансової дисципліни», - сказав у вітальному слові в.о. голови, перший заступник голови Берегівської РДА Віталій Матій.

Про новації бюджетного та податкового законодавства 2022, учасникам навчання розповіла Марта Ващук – голова ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Закарпатській області.

Про порядок реєстрації програмного РРО інформувала Мар’яна Решетар – начальник управління електронних сервісів ГУ ДПС у Закарпатській області.

Участь у семінарі також взяв начальник Берегівського управління ДПІ Петро Дудаш.