В Обласному центрі нейрохірургії і неврології влаштували дизель-генератор

Дата: 28.01.2022 10:46

Завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершили ремонтні роботи в Обласному центрі нейрохірургії і неврології. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

«У межах національної програми тут за кілька місяців провели усі етапи реконструкції, влаштували ліфти, і вже зараз готують приміщення для встановлення сучасного потужного ангіографа», — зауважив очільник області.

Окрім цього, у закладі охорони здоров'я підключили дизель-генератор, який у разі аварійного відключення від стаціонарної системи подачі електрики зможе забезпечити лікарню необхідною кількістю електроенергії.

«Така техніка є надважливою, адже в операційних та реанімаційних палатах має бути безперебійна робота медичного устаткування.

Працюємо над тим, аби у закладах охорони здоров'я були тільки найкращі та найкомфортніші умови роботи, а лікування ставало дедалі якіснішим», — наголосив Віктор Микита.