У межах «Великого будівництва» в області оновили дві школи

Дата: 31.01.2022 17:44

Створення комфортних умов для навчання дітей у Закарпатті — важливе завдання, яке реалізовують завдяки національній ініціативі.

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році в області оновили два освітні заклади. Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

За його словами, у Неліпинській ЗОШ І–ІІІ ст. збудували три додаткові блоки, де зараз розташовані спортивний зал, кухня з їдальнею та перехідна галерея, що з’єднує корпуси з основною будівлею.

«Тепер заняття спортом та харчування доступне для дітей у сучасних приміщеннях безпосередньо у школі», – додав очільник краю.

Ще один з виконаних проєктів — реконструкція Тернівського ОЗ ЗСО І–ІІІ ст. Тут для молодших школярів з’явилася велика актова зала, обладнаний кабінет інформатики, клас трудового навчання та інші.

«Продовжуємо і далі працювати в напрямку розбудови освітньої інфраструктури краю», – підкреслив голова облдержадміністрації.