Велике будівництво: протягом 2021 року в області модернізували чотири спортивні об’єкти

Дата: 01.02.2022 13:19

Як повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита, протягом 2021 року на Закарпатті вдалося втілити в реальність чотири важливі проєкти спортивного спрямування.

В обласному центрі у Класичній гімназії провели капітальний ремонт басейну, під час якого замінили чашу, технологічне обладнання, влаштували нове покриття тощо.

За словами очільника краю, реконструкцію завершили у спортзалі в смт Міжгір’я, ужгородському «Спартаку» та ДЮСШ у Мукачеві. На цих об'єктах підрядні організації виконали усі етапи робіт, аби заняття спортом стали доступнішими та більш зручними.

«Відновити й покращити спортивні осередки вдалося завдяки президентській програмі Володимира Зеленського “Велике будівництво”», – підкреслив Віктор Микита.