Віктор Микита провів зустріч із представниками мікробізнесу

Дата: 08.02.2022 17:53

Cьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита провів планову робочу зустріч із представниками мікробізнесу.

На порядку денному серед інших проблематика обліку іноземних товарів, які ввозять на територію України.

«Зокрема, говорили про первинні документи, які отримують підприємці при закупівлі товарів на території інших країн, подальше внесення їх до обліку в РРО після ввезення до України.

Вони повинні відповідати визначеному законом переліку документів. На жаль, мікропідприємці іноді купують товари на ринках і не отримують таких документів, що унеможливлює їхню фактичну реєстрацію та розмитнення», — зауважив Віктор Микита.

На зустріч очільник краю запросив фахівців митної та податкової служб, які фахово проінформували підприємців про порядок та правила ввезення й обліку товарів. Також разом обговорили потенційні шляхи вирішення цієї ситуації, варіанти поправок до нормативних документів, які б підтримали мікробізнес і водночас не створили можливих протиправних механізмів.

«Будемо напрацьовувати пропозиції. Ми живемо у митній зоні, тож для нас це дуже актуально», — підкреслив Віктор Микита.

До обговорення також долучилися народний депутат України Михайло Лаба, голова обласної ради Володимир Чубірко, начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко та заступник начальника митного посту «Тиса» Володимир Лазорик.