Віктор Микита прокоментував реалізацію проєкту «Карпатський експрес» (ВІДЕО)

Дата: 08.02.2022 17:00

Г олова облдержадміністрації Віктор Микита розповів журналістам медіапорталу «ПравдаЄ» про перебіг реалізації інфраструктурного проєкту «Карпатський експрес». ВІДЕО

Очільник краю зауважив, що наступного тижня це питання стане одним із ключових на розширеній зустрічі представників ОДА, Консульства Румунії в Солотвино, територіальних громад прикордонних районів, АТ «Укрзалізниця» та інших.

За планом потяг курсуватиме через Тересву та міжнародний залізничний пункт пропуску «Тересва – Кимпулунг ла Тиса» до міста Сігет Мармацій. До цього ж міста пролягатиме і маршрут з Івано-Франківська через Рахів, Барлібаш, міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення «Ділове – Валя Вишеулуй».

«Приємно, що нас підтримує громада краю та представники засобів масової інформації. Ми точно рухаємося разом і точно зустрічними курсами.

Дякую "ПравдаЄ" за об’єктивне висвітлення теми та підтримку проєкту», – додав у дописі на своїй сторінці у фейсбуці Віктор Микита.