Закарпаття отримає понад 3 тисячі курсів препарату для лікування COVID-19

Дата: 10.02.2022 13:29

Міністерство охорони здоров’я України розподілило 60 тисяч курсів «Молнупіравіру» в регіони.

Закарпаття серед п’ятірки областей, які отримають найбільшу кількість препарату для лікування коронавірусу, а саме 3 119 курсів, тобто 124 760 капсул. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

«Невдовзі ліки доставлять у медичні заклади області для амбулаторного лікування пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19. Першочергово "Молнупіравір" призначатимуть пацієнтам, котрі належать до груп ризику, у яких перебіг хвороби дуже стрімко може перейти із легкої форми до середньої чи важкої», —  прокоментував Мирослав Білецький.

Довідково:

«Молнупіравір» — це препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду. Так, він запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби.

Препарат випускається у формі пігулок, не має особливих вимог зберігання і його зручно приймати.