«Я вірю в медицину і не вірю у фейки», – Мирослава Лендєл про вакцинацію

Дата: 11.02.2022 08:19

При червоному рівні епідемічної небезпеки заклади освіти можуть працювати тільки за умови повної вакцинації викладачів та всього персоналу.

Зокрема, у ДВНЗ «Ужгородський національний університет» двома дозами щеплені майже усі працівники. За словами проректорки з науково-педагогічної роботи Мирослави Лендєл, лише близько 60 осіб не імунізувалися, адже мають протипокази та відповідні документи, що підтверджують цей факт.

«У березні, коли розпочалася вакцинація лікарів, нам запропонували щепити фахівців вишу, які працюють безпосередньо у закладах охорони здоров’я. Далі ми розпочали імунізацію викладачів старшого віку і вже восени ініціювали таку кампанію для всіх охочих працівників та студентів у ректораті, – зауважила Мирослава Лендєл. – Завдяки цьому ми стали одним із перших закладів вищої освіти в країні, де персонал був вакцинований».

Тепер в УжНУ організовано імунізацію бустерною дозою, проводять її щочетверга о 14.00. Менш ніж за місяць майже 80 осіб, що працюють у навчальному закладі, отримали третє щеплення.

«Далі ці показники будуть рости, адже ще не у всіх пройшов термін після другої дози вакцини», – зауважила проректорка.

Сама ж професорка імунізувалася за першої можливості, потім щепилися і її чоловік з донькою.

«Я вірю в медицину і не вірю у фейки. Зробила щеплення тільки для себе. Мої спостереження як не медика показують, що вакциновані, навіть якщо хворіють, то переносять недугу набагато легше», – наголосила Мирослава Лендєл.