Віктор Микита: «"Велике будівництво" – це нові можливості для розбудови нашого регіону»

Дата: 12.02.2022 10:26

Під час засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави презентували амбітний план щодо реалізації національної програми «Велике будівництво» у 2022 році.

Як зауважив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, працюватимуть цьогоріч за різними напрямками, зокрема проводитимуть роботи з будівництва й реконструкції 68 медичних осередків, 282 освітніх об’єктів (шкіл, садочків, закладів освіти, малих групових будинків).

«Також у планах реалізація урбан-парків, ДЮСШ, спорт-майданчиків, льодових арен, басейнів, стадіонів та іншої інфраструктури.

Окрім цього, плани щодо масштабної розбудови стосуються й аеропортів, ЦНАПів, культурних закладів тощо», – додав очільник краю.

Президентська програма також спрямована на відновлення автошляхів: цьогоріч планують відремонтувати майже 7 тисяч км державних та місцевих доріг.

«Загалом передбачено реалізацію у 2022 році 715 проєктів у всіх областях України, понад двадцять з яких буде втілено на Закарпатті.

"Велике будівництво" – це нові можливості для розбудови нашого регіону», – наголосив Віктор Микита.