На Закарпатті проведуть масштабне оновлення туристичної інфраструктури

Дата: 12.02.2022 23:31

На засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад анонсували старт розбудови інфраструктури національних природних парків.

Два такі туристичні магніти, де відбудеться масштабне оновлення, розташовані на території Закарпатської області. Голова облдержадміністрації Віктор Микита зауважив, що йдеться про НПП «Синевир» та Карпатський біосферний заповідник.

У межах пілотного проєкту у нацпарку виконають низку робіт, спрямованих на розвиток дестинації, зокрема відновлять Музей лісу і сплаву.

Окрім цього, у Карпатському біосферному заповіднику влаштують рекреаційні локації на шляху до Говерли.

«Реалізація такої ініціативи дозволить підвищити туристичну спроможність і привабливість краю, повноцінно використовувати рекреаційний потенціал, комфортно подорожувати та відпочивати», — наголосив Віктор Микита.