Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно заходів, які вживаються системою цивільного заходу у м. Виноградів

Дата: 14.02.2022 16:30

З метою убезпечення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій,  фахівці Берегівського районного управління ДСНС 10 лютого провели захід, який включає тренування органів управління і сил цивільного захисту щодо дій в умовах різних кризових ситуацій у Виноградівській міській раді.

Під час тренування рятувальники висвітлили питання організації оповіщення населення, дії населення після отримання сигналу, укриття населення в захисних спорудах, інформацію про інтерактивні карти розміщення захисних споруд, тривожні валізи, дії населення при підготовці та проведенні евакуації.

Надалі інформаційно-роз’яснювальний процес  надзвичайники продовжили на вулицях міста, де серед населення розповсюдили тематичні листівки «Поради:як підготуватися вдома», «Дії при сигналі «Увага всім!», «Що повинна містити екстрена валіза?» та пам’ятку про дії населення при виявленні вибухонебезпечних предметів.

До вирішення актуальних питань цивільного захисту долучилися й ветерани АТОООС стосовно об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту та обстеження їх стану.