Керівництво району вшанувало учасників бойових на території інших держав

Дата: 15.02.2022 15:20

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять загиблих у боях на території інших держав.

Цей пам’ятний день встановлено з метою вшанування українських громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

В.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій взяв участь в пам’ятних заходах.

Фото без описуРазом із керівниками районної та міської рад, ветеранами-афганцями, воїнами АТО/ООС та громадськістю, поклали квіти до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів у м. Берегово.

Ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв – учасників бойових дій на території інших держав, які віддали свої життя під час виконання військового обов'язку. Вічна їм слава!

«Дякуємо всім ветеранам за допомогу війську. Не забуваємо сьогодні про воїнів, які захищають кордони України від російської агресії. Дякуємо їм за мужність і самовідданість.

Слава українським Збройним Силам! Слава Україні!» - Віталій Матій.