На позачерговій сесії виділили кошти для тероборони району

Дата: 16.02.2022 17:01

Сьогодні відбулося засідання дев’ятої (позачергової) сесії Берегівської районної ради VІIІ скликання, під головуванням Карла Резеша.

Зважаючи на безпекову ситуацію, враховуючи лист в.о. голови, першого заступника голови Берегівської районної державної адміністрації Віталія Матія та пропозицію депутатів районної ради про скликання позачергової сесії, розглянули питання про внесення змін до районного бюджету.

Зміни до районного бюджету внесено для фінансування заходів та роботи з територіальної оборони району.

«Реальна ситуація у сфері безпеки на сьогодні набагато краще, ніж це описується багатьма ЗМІ. Але цілком зрозуміло, що постійні інформаційні удари по емоціях людей не могли не принести негативних наслідків. Тим більше коли у ЗМІ навіть оголошують якісь "дати вторгнення". Ми також своїми діями демонструємо підтримку нашим військовим. Зараз проголосовано за програму підтримки заходів та роботи з територіальної оборони району.

Щиро вдячний голові районної ради та депутатам, які зібралися для роботи в такий символічний День єднання!» - сказав в.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.