На Берегівщині відзначили День єднання

Дата: 16.02.2022 10:06

Берегівська райдержадміністрація. Разом зі всією країною відзначаємо День єднання.

Наразі перед нашою державою стоять серйозні зовнішні і внутрішні виклики. Вони спонукають нас до відповідальності, мужності та єднання.Нас лякають великою війною. Але це - частина війни гібридної. Її мета - залякати нас, змусити жити в тривозі, посіяти паніку. Але ми сильний народ. Ми вільний народ. Ми єдиний народ! І сьогодні ми демонструємо це, святкуючи День єднання.

«Шановні земляки, у нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі! Наші військові – сильніші, ніж будь-коли за увесь час незалежності. Наші дипломати – ефективніші, ніж будь-коли. Головне завдання для урядовців та всієї системи влади як центральної, так і місцевої – забезпечувати стійкість державних інституцій та нормальне суспільне життя. І ми це робимо, за будь-яких обставин.» - наголосив в.о. голови, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.

Зі святом, з Днем Єднання, Україно!