Завтра Закарпаття долучиться до святкування Дня єднання

Дата: 15.02.2022 20:18

16 лютого відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського Україна відзначить День єднання.

Як зауважив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, зараз перед нашою державою стоять серйозні зовнішні й внутрішні виклики. Вони спонукають до відповідальності, мужності та єднання.

«Нас лякають великою війною. Але це частина війни гібридної. Її мета — залякати нас, змусити жити в тривозі, посіяти паніку.

Ми сильний народ. Ми вільний народ. Ми єдиний народ і під час святкування Дня єднання продемонструємо це», — наголосив очільник області.

Віктор Микита закликав усіх краян вивісити державні прапори на вікна та балкони своїх домівок, прикрасити жовто-блакитними стрічками свої авто, одягти вишиванки з нагоди державного свята.

«Приємно відзначити, що сьогодні мешканці багатоквартирного будинку в Ужгороді уже розпочали акцію та одночасно вивісили прапори на балконах своїх квартир», — зауважив Віктор Микита.