Цьогоріч Закарпаття отримає майже 47 млн грн для модернізації шкільних їдалень

Дата: 17.02.2022 13:44

На Закарпатті розпочинають роботу з модернізації харчоблоків у закладах освіти. Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«Наша мета — перетворити старі харчоблоки у модерні, зручні та безпечні простори для дітей.

У приміщеннях шкільних їдалень будуть практичні меблі та м’яке освітлення, загальний мінімалістичний інтер’єр із використанням екологічних оздоблювальних матеріалів. Для якісного та швидкого обслуговування у харчоблоках налаштують сучасний технологічний процес приготування їжі», — наголосив очільник області.

За його словами, Закарпаття у 2022 році отримає субвенцію на реалізацію проєкту в розмірі 46,9 млн грн.

Реформування системи шкільного харчування в Україні триває за ініціативи першої леді Олени Зеленської.