Підготовка річок до сходження криги

Дата: 14.02.2022 15:53

11 лютого працівники Берегівського районного управління  ДСНС у Закарпатській області спільно із органами місцевого самоврядування та Виноградівського міжрайонного управління водного господарства перевірили готовність гідротехнічних споруд, водосховищ, ставків, меліоративних систем та об’єктів, що знаходяться у зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків на території Виноградівської й Королівської територіальних громад. Усе для того, аби впевнитися, що цьогорічний льодохід відбудеться без аварійних ситуацій.

У першу чергу рятувальники, водники та представники органів виконавчої влади оглянули стан мостів, їхню пропускну здатність, особливо у ймовірній зоні підтоплення сільськогосподарських угідь та населених пунктів. Особливу увагу звернули на заходи щодо попередження та запобігання пошкоджень і руйнувань об’єктів інфраструктури під час сходження криги та паводку.

Загалом стан готовності до безаварійного пропуску льодоходу та весняного паводку фахівці оцінили як задовільний.

Берегівське районне управління ГУ ДСНС України у Закарпатській області