«10 мільйонів українців»: Віктор Микита відповів на маніпулятивні повідомлення у ЗМІ

Дата: 18.02.2022 08:00

Глова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита відповів на маніпулятивні повідомлення у ЗМІ:

«Окремі суб’єкти поширюють у мережі вирвану з контексту інформацію про мій виступ під час сесії обласної ради і подають її у маніпулятивній формі.

Щодо вислову "…і там проживають наші брати", то хочу нагадати вищевказаним особам, що на території РФ проживає 10-мільйонна українська громада, яка перебуває під постійним інформаційним тиском країни-агресора.

І від того, що вони з різних причин сьогодні живуть на території Росії, можливо, мають громадянство та важко працюють для того, щоб прогодувати родини, – українцями вони бути не перестали.

Тому для них сьогодні має звучати риторика об’єднання, а не риторика погроз. Вони – частина України, частина нашого народу, яка сьогодні проживає в інших територіальних межах.

А щодо провокацій та маніпуляцій – ми звикли до цього, розуміємо мету цих суб’єктів послабити виконавчу владу на місцях та дискредитувати органи державної влади.

Ми знаємо, хто ви і які у вас наміри. У вас нічого не вийде.

Слава Україні! Героям слава!»