Вшанували пам’ять захисників Дебальцівського плацдарму

Дата: 18.02.2022 10:23

Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА, голова районної ради Карло Резеш та міський голова Берегова Золтан Бабяк, разом із громадськістю і військовими поклали квіти до стіни пам’яті загиблим в АТО воїнам.

18 лютого в Україні вшановують пам’ять загиблих у боях за Дебальцеве. Це одна з найбільших військових операцій на Донбасі відбулася взимку 2015 року. Втретє, після Криму та Іловайська, Росія вдалася до масштабного заcтосування в Україні своїх регулярних військ.

За офіційними даними, з 15 по 18 лютого 2015 року в боях у районі Дебальцевого загинули 110 бійців, 270 зазнали поранень, 18 зникли безвісти, 7 потрапили в полон.

Серед загиблих під Деальцевим – берегівчанин Товт Шандор Ерниєвич (позивний Ганс). За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі – нагороджений Орденом «За мужність» III ст. (посмертно) (23 травня 2015).

Шана і вічна пам’ять загиблим захисникам України!