Віктор Микита з Левенте Модьором обговорили співпрацю у межах транскордонних програм

Дата: 18.02.2022 20:40

Сьогодні у межах робочої поїздки на Берегівщину голова Закарпатської ОДА Віктор Микита особисто познайомився із заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором.

На зустрічі йшлося про співпрацю в межах транскордонних програм та міжурядових угод, підтримку угорської громади в Закарпатті, розвиток двосторонніх відносин в освітньому, культурному, економічному та інших напрямках.

«Також Левенте Модьор під час розмови висловив підтримку Україні та Закарпаттю, засудив будь-які агресивні військові дії щодо нашої країни.

Щиро дякую за підтримку нашим партнерам. Така комунікація буде працювати на розвиток відносин, генерацію нових концептуальних рішень та їхню фактичну реалізацію», – підкреслив Віктор Микита.