Віктор Микита зустрівся з командиром 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади

Дата: 21.02.2022 09:53

Робота керівництва області сьогодні направлена на вжиття невідкладних заходів щодо підвищення спроможності територіальної оборони на усіх рівнях.

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита зауважив, що підтримки для забезпечення повсякденної діяльності та бойової підготовки також потребує і 128-а окрема гірсько-штурмова бригада.

Очільник області провів зустріч із командиром бригади полковником Олегом Гончаруком. Під час обговорення визначили перелік напрямків діяльності, які потребують підтримки обласної адміністрації та ради.

На черговій сесії облради Віктор Микита ініціюватиме винесення питання щодо виділення необхідного фінансування у межах прийнятої програми для забезпечення повсякденної діяльності бригади та бойової підготовки.

«Дякую нашим військовим за службу, мирне небо, захист та безумовну відданість нашій країні», — додав голова облдержадміністрації.