Закарпатські ЦНАПи переформатовують у пункти допомоги переселенцям

Дата: 01.03.2022 10:20

29 центрів надання адміністративних послуг у Закарпатській області тепер працюють як пункти допомоги внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям та ТрО. Про це повідомив заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.

«В оперативних штабах, створених на базі ЦНАПів, проводять реєстрацію переселенців, надають їм консультації, координують розселення. Інші центри регіону найближчим часом також долучаться до ініціативи», — зауважив заступник очільника краю.

Для того, щоб людям було простіше отримати допомогу, Мінцифри та Corezoid запустили чатбот @turbotnyk_bot.

Як ним скористатися?

- перейти за посиланням у Telegram @turbotnyk_bot;

- скопіювати та вставити у браузері лінк https://tinyurl.com/turbotnyk (у Viber).

Щоб отримати інформацію, потрібно вказати область, населений пункт і те, яка підтримка необхідна. Після – телефонуйте координатору, котрий цілодобово на зв’язку.

Таким чином, тимчасово переміщених осіб забезпечують речами найпершої потреби: харчовими продуктами, теплими речами, одягом, предметами особистої гігієни та ін. Також у ЦНАПах збирають допомогу для військовослужбовців та ТрО.