Про завищені ціни на житло повідомляйте на «гарячу лінію»

Дата: 10.03.2022 15:01

Відсьогодні в області діє «гаряча лінія», куди кожен може звернутися щодо завищення ціни на оренду житла. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

«Ми отримуємо численні звернення громадян щодо встановлення необґрунтованої ціни на проживання у будинках, квартирах, готелях, хостелах тощо», – зауважив заступник очільника краю.

За його словами, чи не найбільше переселенців шукають прихисток саме на Закарпатті, а недобросовісні власники бачать попит та користуються цим заради власної вигоди.

«Такі дії є неприпустимі! Переконливо закликаємо не підвищувати вартість на житло», – наголосив Василь Іванчо.

У разі виявлення таких фактів – повідомляйте на «гарячу лінію» за номерами +38 (0312) 63-00-48+38 (0312) 61-43-70.

Інформація про таких орендодавців буде оприлюднена, а їх самих притягнуть до відповідальності.