Закарпатська ОВА сприятиме спрощеному перетину кордонів для гуманітарних вантажів

Дата: 10.03.2022 15:23

В області створили механізм, що забезпечить перетин кордонів за спрощеною процедурою для гуманітарних вантажів.

Для швидкого оформлення документів та отримання відповідного рішення перевізнику потрібно надіслати лист-звернення на ім’я голови обласної військової адміністрації Віктора Микити на пошту hum.zakova@gmail.com.

Днями з метою налагодження міжнародної логістики Уряд спростив порядок перетину державного кордону для осіб віком від 18 до 60 років. Йдеться про водіїв вантажівок та залізничного транспорту, котрі здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил України, гуманітарної допомоги, медичних вантажів та міжнародні вантажні.

ЗРАЗОК ЛИСТА