Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зустрівся із головами фракцій обласної ради

Дата: 16.03.2022 14:11

Очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із головами фракцій обласної ради.

На порядку денному – використання коштів обласного бюджету з метою підвищення обороноздатності регіону.

Віктор Микита зауважив, що завдяки своєчасним рішенням обласної та місцевих рад є суттєве збільшення фінансування, яке дало змогу оперативно закрити першочергові потреби оборонного сектору Закарпаття. За його словами, уже сформовані дієві механізми фінансування витрат.

«Моя позиція як голови обласної військової адміністрації – повна відкритість, прозорість і спільна робота. Важливо, щоб депутатський корпус розумів усі процеси та був максимально поінформований про порядок використання коштів», – наголосив голова ОВА.