Щодо працевлаштування вимушено переселених громадян

Дата: 17.03.2022 20:11

В.о. начальника Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій провів робочу зустріч із керівниками Виноградівської та Берегівської філій обласного центру зайнятості - Наталією Фалес та Михайлом Фантою.

В районі значно зросла кількість осіб, які прибули з територій, де тривають воєнні дії і які активно шукають роботу на постійних чи тимчасових засадах.

У зв’язку з цим, обговорили можливості працевлаштування вимушено переселених громадян.

Берегівська РВА та районні центри зайнятості звертаються до роботодавців (товариства, установи, організації та фізичних осіб – підприємців): повідомляйте про потребу в робочій силі, шляхом подачі до Виноградівської та Берегівської філій Закарпатського обласного центру занятості звітності за  формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансіі?)».

Або у телефонному режимі за номерами:

Берегівська 03141 4-26-93 (або 03141 2-32-16)

Виноградівська філія 03143 2-39-76.

Також на нашому саийті можна знайти форму заявки для набуття статусу безробітного, необхідниийперелік документів, тощо.