В області перевірили понад 200 локацій тимчасового розміщення та харчування переселенців

Дата: 18.03.2022 14:00

На Закарпатті здійснюють моніторинг пунктів тимчасового розміщення та харчування переселенців на відповідність санітарно-епідемічним нормам.

За словами в. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в області Сніжани Локес, фахівці вже перевірили 152 об'єкти проживання переселенців і 73 — харчування.

«Моніторинг здійснюємо на всіх адміністративних територіях у співпраці з ОВА та органами місцевого самоврядування», – зазначила Сніжана Локес.

Так, 82% перевірених локацій відповідають санітарним та епідемічним нормам.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сергій Шуберт підкреслив, що на кожній адміністративній території працює 15-20 моніторингових бригад.

Загалом у регіоні розгорнули понад 600 пунктів тимчасового розміщення та харчування вимушено переміщених осіб. Як зауважила начальниця відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Вікторія Дьордяй, найбільше їх в Ужгородському, Мукачівському та Рахівському районах.