В Україну надійшла гуманітарна допомога з Великобританії

Дата: 22.03.2022 17:21

На Закарпаття прибули 8 вантажних автомобілів із гуманітарною допомогою з Великої Британії. Їх заповнила і доставила на територію України компанія YORKSHIRE AID CONVOY. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови обласної військової адміністрації.

«Понад 56 тонн різноманітної продукції зібрали для потреб військових і мирного населення, які перебувають на лінії вогню», – зауважив Мирослав Білецький.

За його словами, британці надіслали продукти харчування, серед яких макаронні вироби, борошно, консерви, консервовані супи, солодощі тощо. У гуманітарному вантажі також є ліки та медичні товари, які допоможуть військовим і цивільним надавати першу допомогу: бандажі, шини, пластирі, антисептики, набори з хірургічними інструментами та інше.

«Вантажівки заїхали на Закарпаття вранці, їх розсортують, завантажать і ще сьогодні відправлять у ті точки, де в цих товарах є найгостріша потреба», – прокоментував перший заступник очільника ОВА.