«Закликаю відкласти всі політичні амбіції та займатися обороною країни», – Віктор Микита

Дата: 23.03.2022 16:18

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита звернувся до усіх суб’єктів політичних процесів в області з вимогою припинити займатися політиканством та дрібним популізмом у воєнний час.

Керівник краю зауважив, що головне завдання сьогодні — оборона держави та недопущення внутрішньої дестабілізації в регіоні, яку зараз системно просуває Росія.

Водночас чимало політиків, аби виправдати власні прорахунки, намагаються створити напругу в окремих громадах області.

«Ви вирішили сприяти ворогу? Ми вам цього не дозволимо і будемо жорстко зупиняти будь-які передумови до розхитування ситуації на Закарпатті», — підкреслив Віктор Микита.

За його словами, правоохоронні органи працюють чітко й рішуче: запобігають дестабілізаційним чинникам в умовах воєнного стану. І сьогодні вони вкотре активно діяли в Мукачівській міській раді, щоб уберегти людей від небезпеки та локалізувати увесь той безлад, який хтось мав на меті створити у власних політичних інтересах, поставивши життя людей та стабільну безпекову ситуацію в регіоні під загрозу.

«Дякую правоохоронним органам за оперативне реагування. Саме вони сьогодні охороняють нас та боронять наші території від ворога.

Ще раз закликаю відкласти усі політичні амбіції та займатися обороною країни», — наголосив голова Закарпатської ОВА.