Віктор Микита передав військовим чергову партію спорядження

Дата: 24.03.2022 12:53

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита передав чергову партію військової форми, взуття та фурнітури підрозділу територіальної оборони. Раніше такі ж речі надіслали нашим захисникам, які виконують завдання на лінії зіткнення з ворогом.

За словами очільника краю, в регіоні активізували економіку, створили нові робочі місця, виробляють власний високоякісний продукт для потреб військових.

«В умовах воєнного стану ми вимушені оперативно приймати рішення для ефективного виконання завдань, поставлених перед ОВА.

Одним із них було замовлення та невідкладний запуск пошиття військової форми й обмундирування для наших військових на виробничих потужностях Закарпатської області», — зауважив Віктор Микита.

З першого дня керівництво краю вирішило не навантажувати центральні органи влади такими запитами, адже є регіони, які зараз більше потребують підтримки.