В області створять умови для евакуації юних спортсменів

Дата: 28.03.2022 08:58

На Закарпатті готові створити необхідні умови для евакуації юних футболістів з «гарячих точок» України. ВІДЕО

Голова ОВА Віктор Микита повідомив, що для цього розглядають матеріально-технічну базу футбольних шкіл та клубів області.

«До війни вони працювали у звичному форматі, однак зараз ми можемо трансформувати цей механізм для максимального завантаження.

Для дітей зробимо усе, що можемо, і віддамо усе, що маємо. Тут жодних компромісів», — зауважив Віктор Микита, додавши, що також забезпечать повний цикл харчування, проживання, тренування та навчальний процес.

Схожий досвід Закарпаття уже має: в перші тижні війни разом з Українською асоціацією футболу на чолі з Андрієм Павелком до країн Європи відправили сотні дітей з регіонів, де зараз ведуться активні бойові дії.