Берегівщину відвідав Олексіи? Чернишов - Міністр розвитку громад та територіи? Украі?ни

Дата: 31.03.2022 15:01

Вчора в області з робочим візитом перебував Міністр розвитку громад та територіи? Украі?ни Олексіи? Чернишов.

Віталіи? Матіи?, в.о. голови Берегівськоі? РВА:

«У межах робочоі? поі?здки Міністр та голова Закарпатськоі? ОВА Віктор Микита побували на Берегівщині, де обговорили питання прии?ому вимушених переселенців, гумдопомоги, стану укриттів.

Також торкнулися питань маи?бутніх інвестиціи?них проектів, нових можливостеи? економіки краю та пріоритетні завдання влади і бізнесу в умовах віи?ни.

Окрім цього, відвідали об’єкт програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» – Берегівську лікарню ім. Б. Ліннера. Тут оглянули стан робіт із перепланування. Зараз готовність об’єкту становить 80%.

Дякуємо Уряду за увагу до нашого раи?ону! Зараз Закарпаття та Берегівськии? раи?он, зокрема, є надіи?ним прихистком для тисячеи? вимушених переселенців.»