Понад 350 краян отримають компенсацію за прихисток переселенців, — Петро Добромільський

Дата: 21.04.2022 17:12

365 закарпатців, які безоплатно прихистили переселенців, отримають відшкодування від держави за минулий місяць. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський.

«Багато небайдужих краян приймають у себе людей, котрі через війну вимушено покинули свої домівки. Для того, щоб компенсувати їм витрати на комунальні послуги, в Україні запустили програму гарантованої щомісячної підтримки в розмірі 450 грн за кожного переселенця.

Домогосподарства області, які подали заявки на відшкодування за березень, прихистили 1393 вимушено переміщених осіб», — зауважив Петро Добромільський.

Власники житла активно подають заявки й на отримання підтримки за квітень. Сьогодні вже йдеться про компенсацію за 4 500 прийнятих осіб.