365 закарпатців, які безоплатно прихистили переселенців, отримають відшкодування від держави за минулий місяць. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський. «Багато небайдужих краян приймають у себе людей, котрі через війну виму

Дата: 21.04.2022 15:14

Сьогодні в Ужгород прибула гуманітарна допомога із Фінляндії.

Медикаменти та медичні товари спершу відвантажили у хабі в Кошице (Словаччина), відтак відправили в Україну. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Пластирі, бинти, хірургічні матеріали, ліхтарики на голову, халати, протизапальні препарати, антибіотики, знеболювальне та чимало іншого зібрали члени Європейської спілки судинних хірургів», – зазначив Мирослав Білецький.

За його словами, допомога надійшла медикам Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака, а після розподілу її відправлять також судинним хірургам по всій країні. Загалом на запит професора Андрія Никоненка, який приїхав в Ужгород із Запоріжжя, в Україну надійшло 18 палетів медичних препаратів та товарів.

Фото ілюстративне