36 річниця аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2022 16:56

Сьогодні, 26 квітня відзначаємо 36-ту річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Меморіальний захід відбувся у парку Героїв біля пам'ятника берегівчанам, жертвам катастрофи на ЧАЕС. Участь в заході взяли керівництво Берегівської РВА, міськради, установ та організацій району.

Вочевидь, дехто не засвоїв урок від подій у 1986 та не запам’ятав наслідки аварії. Адже російські окупанти в березні 2022 року захопили ЧАЕС та робили окопи Рудому лісі. На щастя, зараз Чорнобильська АЕС під контролем України. Але «ядерний тероризм» з боку росії досі триває. Моральний обов’язок всього світу — не допустити більше такої катастрофи.

Пам'ятаймо героїв, які жертвували своїм життям і здоров’ям під час ліквідації аварії у 1986 та будьмо вдячними працівникам українських атомних об’єктів, які під дулами автоматів підтримували та підтримують життя на наших АЕС.