Допомога для волонтерського центру «Кожен може допомогти»

Дата: 22.04.2022 09:05

Віталій Матій, во. начальника Берегівської районної військової адміністрації:

Відвідав сьогодні наш Берегівськии? волонтерськии? центр «Кожен може допомогти». Передав для потреб центру продукти харчування та засоби гігієни.

Також обговорили із координатором центру Василем Вовкуновичем подальшу співпрацю.

З самого початку віи?ни однои?менна громадська організація «Берегівськии? громадськии? центр «Кожен може допомогти» розпочала активну волонтерську діяльність. Тут допомагають переселенцям не тільки харчами та одягом, але і дозвіллям. Влаштовують різні заняття для дітеи? і дорослих.

Сьогодні в Чистии? четвер, волонтери прибирають територію, прикрашають подвір’я, малюють писанки.

Як розповіла координаторка волонтерського центру Тетяна Вовкунович - готуються до Великодня, освячення пасок та виставки дитячих малюнків.

У важкі часи украі?нці вміють об’єднуватись і допомагати один одному. Радии? внести свою часточку допомоги для тих, хто цього потребує. Дякую волонтерам за і?х невтомну працю!

Вітаю з прии?дешнім святом Воскресіння! Разом переможемо! Слава Украі?ні!