До відома сільськогосподарських підприємств та пасічників!!!

Дата: 03.05.2022 09:02

За оперативною інформацією Мінагрополітики вже у поточному році в окремих регіонах України фіксуються випадки отруєння бджіл.

З метою профілактики отруєння бджіл, інформаційного супроводу виконання наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338, Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено презентацію «Заходи профілактики отруєння бджіл» та Інформаційну довідку щодо забезпечення діяльності суб?єктів господарювання у галузі бджільництва в умовах правового режиму воєнного часу.

Інформаційна довідка  щодо забезпечення діяльності суб’єктів господарювання у галузі бджільництва в умовах правового режиму воєнного часу

Заходи профілактики отруєння бджіл (презентація Мінагрополітики та продовольства України).