Ціна на газ для людей та критично важливих підприємств залишиться без змін

Дата: 03.05.2022 14:24

Стабільна робота енергетичного сектору залишається пріоритетним завданням для держави. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

«Сьогодні приймаємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 грн за куб, як і було. Пільгова ціна буде діяти й для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — підкреслив Денис Шмигаль.

Окремим рішенням Уряд також рекомендує місцевим органам влади й комунальним підприємствам на час дії воєнного та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

«Тарифи для людей не мають зростати. Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби у підприємств була можливість здійснювати ремонти й платити заробітні плати працівникам», — відзначив Прем’єр-міністр.