Звернення з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2022 11:36

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другіи? світовіи? віи?ні Украі?на відзначає в умовах повномасштабноі? віи?ськовоі? агресіі? Росіі? проти Украі?ни.

Друга світова віи?на стала наи?більш кривавою і жорстокою в історіі? людства (загинуло від 50 до 85 мільи?онів людеи?).

Украі?нська земля була одним з основних полів битви у ціи? віи?ні. Упродовж 1939–1945 років загинуло понад вісім мільи?онів украі?нці – воі?нів та мирних жителів.

Ми добре знаємо ціну віи?ни та несвободи, тому сьогодні боремося за мир і свободу.

Ми вклоняємося перед усіма, хто захищав від нацизму рідну украі?нську землю.

Зараз, як і в роки Другоі? світовоі? віи?ни, Украі?на воює з підступним агресором. Сьогодні це путінська Росія, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, намагається зруи?нувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всіи? Європі.

Невивчені уроки історіі?, самозамилування та імперські амбіціі? перетворили сучасних росіян із спадкоємців перемоги над нацизмом у нових нацистів – рашистів. Росіи?ська армія і Росія, після своі?х злочинних діи? в Украі?ні, втратила моральне право апелювати до спадщини перемоги над нацизмом, адже своі?ми діями вона де-факто повторює нацистські злодіяння.

Віримо, що у 1945 перемогли нацизм – тепер переможемо і рашизм!

Слава Украі?ні! Слава Зброи?ним Силам Украі?ни!

Велика подяка всьому вільному світу за допомогу!

Віталій Матій, в.о. начальника Берегівської РВА