Віктор Микита відвідав Бородянку на Київщині

Дата: 26.05.2022 09:04

Цими днями очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита перебуває з робочою поїздкою на Київщині.

Після зустрічі з керівництвом держави Віктор Микита вирушив до Бородянки, де разом з виконувачем обов’язків голови громади оглянули місце розташування спеціальних модульних будинків. Раніше з нашої області їх відправили в селище для допомоги місцевим мешканцям, котрі постраждали від бойових дій.

В установлених спорудах сьогодні проживають співробітники ДСНС та волонтери, котрі займаються відбудовою Бородянки. Частину будинків долучили до містечка, яке сформували для тих, у кого дім повністю зруйнований.

«Особисто впевнився, що прийняте нами рішення про передачу спеціального модульного житла на Київщину було правильним з точки зору ефективності ліквідації наслідків бойових дій у колись мирному селищі.

Громада Бородянки подякувала закарпатцям за допомогу та увагу в цей складний час. Ми продовжуємо працювати й підтримувати регіони, де сьогодні найважча гуманітарна ситуація», — зауважив Віктор Микита.