Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії

Дата: 01.06.2022 10:03

Вчора відбулося засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.

Голова комісії - заступниця голови районної військової адміністрації Єва Данич поінформувала присутніх, що згідно законодавства (наказ Міністерства енергетики України №148) затверджено Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану. Цей наказ діє протягом періоду воєнного стану в Україні та тридцяти днів після припинення або скасування такого стану.

У зв’язку з цим, створено комісію з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії, яка приймає рішення про погодження/непогодження відключення відповідних споживачів.

Сьогодні комісія обговорила основні аспекти врегулювання питання відключення від електропостачання певних категорій споживачів. Зазначається, що відключення об’єктів, які забезпечують роботу критичної інфраструктури, не може відбуватися без погодження відповідної військової адміністрації.

Після розгляду поданих списків боржників, комісією прийнято відповідні рішення.

Районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані послуги. Економіка країни важлива, особливо в цей непростий воєнний час.