Закарпаття готується до літньої оздоровчої кампанії 2022 року

Дата: 03.06.2022 11:14

Через події в країні, введення воєнного стану зросла потреба в соціально-психологічній реабілітації дітей. На цьому наголосив заступник очільника ОВА Петро Добромільський на засіданні обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

«На Закарпатті проживає близько 60 тисяч дітей пільгових категорій, окрім того, 54 тисячі – вимушено перемістилися в регіон. Держава піклується про них, забезпечує право на оздоровлення та відпочинок», – підкреслив Петро Добромільський.

Зараз в області визначають перелік санаторіїв та баз відпочинку, котрі готові в літній період надавати послуги з оздоровлення. Фахівцям Держпродспоживслужби доручили провести перевірку закладів, аби забезпечити профілактику поширення захворювань.