Закарпаття отримало 7 пожежних машин від землі Бургенланд Республіки Австрія

Дата: 03.06.2022 15:38

Сьогодні очільник ОВА Віктор Микита зустрів на Закарпатті делегацію федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія. Іноземні партнери під час візиту в область передали 7 пожежних автомобілів.

«Завдяки таким машинам фахівці ДСНС зможуть оперативно реагувати на виклики, ліквідовувати вогонь й рятувати життя населення.

Водночас спеціальне пожежне авто отримає міжнародний аеропорт "Ужгород" для виконання необхідних безпекових норм», — зауважив Віктор Микита.

За його словами, всього місяць тому підписали Меморандум про співпрацю, домовилися про доставку цих машин, а вже сьогодні помітні перші успішні кроки та підтримка партнерів.

«Щиро дякую голові Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансу Петеру Доскоцілу та громаді Бургенланду за підтримку й увагу до нашого краю.

Впевнені, це тільки початок. Далі наша співпраця буде тіснішою та сприятиме розвитку обох регіонів», — наголосив голова Закарпатської ОВА.