Берегівська районна державна адміністрація
Закарпатська область

На Закарпатті готують звернення до керівництва держави щодо спрощеного митного контролю між Україною та Словаччиною

Дата: 08.06.2022 11:05
Кількість переглядів: 32

Продукти в магазинах, пальне на заправках, доставка гуманітарних вантажів – з першого дня повномасштабної війни перевізники виконують надзвичайно важливу роботу. Години, інколи дні водії проводять у дорозі, аби доставити товари з-за кордону в різні регіони України.

З метою пришвидшення логістики перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький провів робочу нараду з представниками АсМАП та компаній, які займаються міжнародними вантажними перевезеннями.

За його словами, тривалий проїзд територією України в цей час виправданий, однак найбільш болючим для водіїв залишається питання перетину кордону. Дійшли згоди, що, аби покращити пропускну здатність пункту перетину, зокрема на українсько-словацькому кордоні, було б доцільно проводити спільний контроль митними органами України та Словацької Республіки.

«Ми будемо ініціювати звернення до вищого керівництва нашої держави, профільних відомств із проханням посприяти в організації спільного контролю у межах пунктів перетину за тим самим принципом, про який домовилися президенти України та Польщі», – зазначив Мирослав Білецький.