Віталій Матій - голова райдержадміністрації. Тепер офіційно

Дата: 09.06.2022 15:01

Сьогодні голова Закарпатської  ОВА Віктор Микита представив новопризначеного голову Берегівської РДА Віталія Матія та вручив посвідчення.

«Віталій Матій — досвідчений керівник, який пройшов усі рівні держслужби, тривалий час працював першим заступником голови РДА, ефективно організовував роботу за напрямками. Вітаю з призначенням. Очікую ефективної роботи для розвитку району.» - зазначив очільник обласної військової адміністрації.

«Дякую вам за довіру. Розумію, що очолити раи?он у цеи? час – це велика відповідальність. Докладу максимум зусиль для виконання тих непростих завдань, які ставить перед нами воєнний час.

Зараз у нас єдина мрія і мета – перемога Украі?ни у віи?ні з росією та підтримка краі?ни з тилу. Вірю, що у нас все вийде.» - сказав у вступному слові голова райдержадміністрації.